Акции
Новости
Подписка на рассылку
СКАЧАТЬ Прайс В формате xlsx СКАЧАТЬ Каталог В формате pdf
Видео на Youtube
Left Arrow Right Arrow

Іскробезпечний (обмідненний) інструмент

  Розвиток сучасної промисловості досяг найтехнологічного рівня. Сьогодні ми можемо це сміливо казати та діяти в умовах, недоступних людині ще декілька десятків років тому. Роботи, які проводяться в умовах підвищеної складності, потребують особливої уваги, так само як і інструменти, що використовуються для здійснення тих чи інших дій.

  Так, наприклад, не всі види ручних інструментів, нехай навіть самих простіших, можна використовувати, скажімо, в місцях, які мають велике скупчення вибухонебезпечних газів. Будь-яка навіть найменша іскра в поєднанні з домішками деяких газоподібних речовин може призвести до серйозної катастрофи. Так на багатьох підприємствах, що мають певну специфіку в роботі, норми техніки безпеки вимагають додаткових і спеціалізованих доповнень. Одним з таких спеціальних вимог і став іскробезпечний інструмент.

 
  Іскробезпечний інструмент - що це таке?
 
  Ті, хто не має відношення до роботи в умовах з підвищеною небезпекою (особливо в нафтогазовій галузі), мало знають про те, що саме іскробезпечний інструмент рекомендований для використання на багатьох підприємствах нашої держави. Такий інструмент на вигляд практично не відрізняється від звичайного і вже звичного для нас інструменту. Але його основні характеристики дозволяють більшою мірою застерегти нас від наслідків використання неспеціалізованого інструменту в місцях з підвищеної небезпекою.
 
  Спеціалізовані властивості іскробезпечного інструменту:
  • - Найголовнішою і основною перевагою подібного роду інструментів є, звичайно, здатність не створювати іскри при терті, ударах і взагалі при будь-якій роботі з ними. Це дуже важливо при проведенні робіт в складних і небезпечних умовах.
  • - Не менш важливим фактором або властивістю стала здатність даних інструментів до утворення корозії. Їх можна використовувати навіть в солоній морській воді. На них не впливають погодні умови і навколишнє середовище, включаючи підвищену вологість.
  При виборі іскробезпечного інструмента користувач завжди має вибір інструмента по виконанню:
  • - Стальна серцевина інструмента з омідненним покриттям;
  • - Виготовлений повністю із іскробезпечної берилієвої бронзи;
  • - Виготовлений зі спеціального сплаву АКН.

По питанням придбання іскробезпечного інструмента звертайтеся по тел.:

(0412) 25-35-55, (0412) 26-21-73, (067) 411-17-10, (050) 411-17-10

ел.пошта info@instrument-k.zt.uaWeb-design "VADYUS"